• Yöresel Lezzetler
    KEBAP
    Geleneksel Türk mutfağının en sevilen lezzetlerinden biri olan kebap, Sahan Restoran'da en özel şekliyle sunuluyor. Taze malzemelerle hazırlanan, odun ateşinde pişirilen kebap çeşitlerimiz, damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Yöresel lezzetleri keşfetmek için bizi ziyaret edin.
  • Tatlı Denince
    SAHAN
    Tatlı mı tatlı anlar için doğru adrestesiniz! Sahan Restoran'ın eşsiz tatlıları, damaklarınıza şenlik getirecek. Antep yöresinin mükemmel şerbetli tatlıları, ve daha fazlası sizleri bekliyor.

Gelenekten Geleceğe

SAHAN

Tarihi İpekyolu üzerinde ve Baharat yolu yakınında bulunan Gaziantep'te, çok çeşitli kültürler buluşup kaynaşarak alabildiğince zengin bir mutfak kültürü oluşturmuş ve bu zengin mutfak, bu günkü nesillere kültür mirası olarak kalmıştır. Gaziantep mutfağı; et ve sebzenin en uygun oranlarda karıştırılıp sunulduğu yemekleri içerir. Sebzeler, hem taze, hem kurutulmuş, hem de salamurası yapılmış halde tüketilir. Gaziantep mutfağında meyveler de önemli bir yer tutarak dengeli beslenme yanında sağlıklı ürünler de sunar. Gaziantep mutfağında hemen hemen hiçbir şeyin atılmadığını, bir şekilde değerlendirilerek israftan kaçınıldığı görülür. Gaziantep mutfağı da yakın çevresindeki iller ve ülkeler ile bir zamanlar içinde barındırdığı çeşitli din ve ırklara mensup grupların mutfaklarından ve damak zevklerinden etkilenerek, bugünkü zenginliğine ulaşmıştır. Biz Sahan Restoran olarak bu zenginliğe sizleri davet ediyor, yöresel Gaziantep ve tüm yurdumuzun lezzetlerini siz değerli misafirlerimizle paylaşmak istiyoruz.

Lezzetlere bir tık uzaktasınız"Brunch Zamanı, Lezzet Başlasın!"

"Brunch Zamanı, Lezzet Başlasın!"


SAHAN

Hafta sonları için en sevilen aktivitelerden biri olan brunch keyfini Sahan Restoran'da yaşayın! Her Pazar sabahı başlayan brunch servisimizde, zengin ve çeşitli menümüzle misafirlerimize unutulmaz bir lezzet deneyimi sunuyoruz.

Açık büfe kahvaltı çeşitlerimiz, taptaze sebzeler, yöresel lezzetler ve enfes tatlılarla dopdolu bir sofra sizleri bekliyor. Eşsiz lezzetlerin ve sıcak atmosferin keyfini çıkarırken, sevdiklerinizle keyifli bir vakit geçirebilirsiniz.

Lezzetlere bir tık uzaktasınız

Sahan’da

KEBAP

Birbirinden Özel

TATLILARIMIZ

Çalışma

SAATLERİMİZ

Hafta içi
10.30 – 00.00
Hafta Sonu
10.30 – 00.00