SAHAN ÇOCUK OYUN ALANI

Sağlıklı beslenme alışkanlığı çocuklukta başlar. Bir çocuğun sağlıklı beslenebilmesinin sorumluluğu anne ve babasındadır. O halde anne ve babanın tercihleri çok önemlidir. SAHAN olarak biz sağlıklı nesiller yetişmesinin gerekliliği bilinciyle üzerimize düşeni yapıyor, restoranlarımızda çocuklar için ayrı bir mönü sunuyoruz. Tamamen çocukların damak zevkine ve ihtiyaçları olan besin değerlerine göre hazırlanmış çorba, zeytinyağlı, salata ve et çeşitleri ile çocukları asrın en büyük tehlikesi olan fast food beslenme alışkanlığından uzak tutuyoruz.

Çocukların damak zevklerinin gelişmesine yardımcı olurken, kişilik gelişimlerini de göz ardı etmiyor, çocuk oyun salonunun içindeki çocuk restoranında kendi yemek siparişlerini kendilerinin vermesini sağlıyoruz. Pedagoglar ve gözetmenler eşliğinde çocuklar hem yemeklerini yiyor hem de Fıstık ve Mıstık adlı karakterlerimizle tanışarak eğitici ve öğretici oyunlarla eğlenceli vakit geçiriyorlar.

Tamamen çocuklara ait tasarlanmış bu özel alanda çocukların hijyeni için onların tuvalet ve lavabolarını ayrı tutup, mama sandalyesinden özel servis tabağına kadar tüm detayları onların rahatı ve güvenliği için tasarladık.

Anneler için alt değiştirme ve emzirme odasını da unutmadık…

Çocuk odası olan şubelerimiz:

SAHAN CADDEBOSTAN

SAHAN SUADİYE

SAHAN ATAŞEHİR VEGA

SAHAN KURTKÖY

SAHAN KALAMIŞ

Sahan Çocuk Odası

Çocuklar mutlu olduğunda, aileleri de mutlu olur düşüncesinden hareketle Sahan Vega bünyesinde oluşturulan çocuk restoranında, her yaş grubuna hitap eden oyunlara ve eğitsel çalışmalara yer verilmiştir. Çocuk tuvaleti, bebek emzirme ve alt değiştirme alanları, her yaş grubu için mama sandalyeleri ve özel servis tabakları bulunan ve tamamen çocuklara ait olan bu özel bölümde, çocuk psikolojisi eğitimi almış pedagoglar ve gözetmenler sürekli küçük konuklarla ilgilenmektedirler.

Tilbe Gıda Turizm San. Tic. A.Ş. © 2014 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi