ORGANİZASYON

Havuz Başı

Ataşehir SAHAN Vega’nın bahçesinde bulunan yarı olimpik açık yüzme havuzu gündüzleri yüzmek ve güneşlenmek isteyen misafirlerini ağırlıyor. Akşamları ise havuz başı restorana dönüşüyor. Yaz mevsimi boyunca özel davetlerde ev sahipliği yapan mekan, oturmalı düzende 200-600, kokteyl düzeninde ise 1000-1200 kişi ağırlayabiliyor.

Dış Organizasyonlar

Evde, villada, bahçede, kırda, okulda, sokakta…

Tüm davet ve organizasyonlarınız için bizimle temasa geçin.

Galatasaray Üniversitesi, Robert Kolej, Üsküdar Amerikan Lisesi gibi okulların şenliklerinde yeme - içme hizmeti veren SAHAN, sokak şenliklerinde de verdiği servis ile de iddialı.

Catering Servisi

Kapalı ve açık mekanlarda vereceğiniz her türlü davette catering servisimiz hizmetinizde. 2000 m² alana kurulmuş merkez mutfağımızda hazırlanan eşsiz lezzetteki yiyeceklerimiz sağlıklı taşıma yöntemleri ile organizasyon yerine ulaştırılır, SAHAN kalitesi ve güvenilirliliği ile servis yapılır. Gerektiği takdirde organizasyon alanına da açık ya da kapalı mutfak kurularak kusursuz hizmet sağlanır.

Catering Organizasyonları

Sahan catering organizasyonlarından örnekler...

Çocuk Organizasyonları

Sahan çocuklarınızın doğum günü ve kutlamalarında da yanında. Ataşehir Vega ve Kurtköy şubelerimizde aktif olan organizasyonlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Tilbe Gıda Turizm San. Tic. A.Ş. © 2014 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi