KALİTE YÖNETİMİ

Kurulduğumuz günden bu yana ana ilkemiz, Türk mutfağının özünden kopmadan hazırladığımız yemekleri sizlere kusursuz hizmet ve bunun gerekliliği olan gelişim ile birlikte sunmak. Bunu sağlamak için, tüm çalışanlarımızla birlikte iki konudan asla ödün vermiyoruz; birincisi hizmet kalitemiz, ikincisi ürünlerimizin lezzeti. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayacağımızı ve ancak bundan sonra gelişim göstereceğimizi biliyoruz.

Hizmet kalitesi söz konusu olduğunda her bir çalışanımızın birey olarak SAHAN’a katacağı değerin bilincindeyiz. Kalite Yönetim Sistemi ve Gıda Güvenliği gereği kalite standardımızı korumak adına çalışanlarımız için de düzenli olarak eğitim programları düzenliyoruz. Gıda güvenliğine ve sağlıklı gıdaya verdiğimiz önem aynı zamanda müşterilerimize verdiğimiz önemi gösteriyor. Bu konuda sektörümüzde hep örnek olduk, olmaya da devam edeceğiz.

Bizim için ürün çeşitlerimizin lezzeti kadar müşterilerimize yöresel yemekleri tanıtmak da önemli. Temsilcisi olduğumuz zengin yemek kültürünü, aslını koruyarak sunmak amaçlarımızdan bir diğeri. Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin SAHAN’ da geçirdikleri sürede huzurlu, konforlu ve mutlu olmaları bizim için çok önemli. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.

Tilbe Gıda Turizm San. Tic. A.Ş. © 2014 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve İçerik Yönetimi